Virály

25. října 2022 19:56

redakce Prima Lajk

FOTO: Influencer odmítá mluvit se svou rodinou. Má pro to tenhle bizarní důvod

Tomuhle týpkovi teda sláva pořádně vlezla na mozek…

Třiadvacetiletý influencer Larz z USA se dostal na titulní strany v roce 2020 poté, co olizoval záchodové prkénko. Ano, čtete správně. Bizarní „koronavirovou výzvu“ mladík plnil zřejmě bez dostatečného přemýšlení a svůj mozek zřejmě tak úplně nechce používat ani teď.

Jinak si to nedokážeme vysvětlit. A proč tentokrát přestal mluvit se svou rodinou? Nejsou totiž tak slavní jako on. Larz má početnou rodinu, pět bratrů a čtyři sestry a všechny prý na sociálních sítích zablokoval. „Nemluvím se svou rodinou, protože nikdo z nich nemá tolik sledujících jako já. Kdyby měli tolik followerů, co já nebo zbohatli, pravděpodobně bych s nimi znovu promluvil,“ řekl v jednom z rozhovorů Larz, který má na svém kontě více než 420 tisíc sledujících.

V rozhovoru pro australskou radiovou relaci se ho moderátor Jackie ‘O’ Henderson zeptal, s kým tedy teď mluví. A Larzova odpověď? „S Cardi B si píšeme na Instagramu. Potkali jsme se na Twitteru v roce 2015 a od té doby si pravidelně píšeme.“ Podle svých slov se nechce zahazovat s nikým, kdo není slavný. „Jsem prostě slavnější než spousty lidí a nebudu mluvit s někým, kdo nemá aspoň stejný počet sledujících,“ prohlašuje. Ačkoliv na něj během rozhovoru za jeho slova publikum nesouhlasně pískalo, on se nenechal rozhodit a od svého neustoupil. „Mám kariéru. Jsem slavný. Tohle se stane, když jste slavní – odříznete určité lidi.“ To je ale hodný synáček… Jeho rodičů nám je fakt líto.

Sdílejte článek
Štítky rodina Instagram Twitter rozhovor vztahy bizár USA influencer sláva Cardi B Influencer Larz

Přečtěte si také