návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Instagramový rekord s největším počtem lajků byl překonán! Dostane vás, jaké fotce se to povedlo

Na Instagramu byl pokořen rekord v počtu nejvíce lajků.
Vydáno: 14.01.2019
Instagram celebrita 1
Autor: Instagram.com Instagram celebrita 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už jsme tu pár bizarních rekordů měli, tenhle nám ale zatím dělá největší radost. Je dobře známo, že celebrity se dnes už neměří podle počtu dopisů od svých stalkerů, ale počtu followerů na svých instagramových profilech. A americká celebrita a modelka Kylie Jenner jich má opravdu hodně. Není tedy divu, že její fotka s miminkem nasbírala rekordní počet 18 milionů lajků. Jenže teď byl tenhle rekord překonán.

Fotka s největším počtem lajků na Instagramu 2
Autor: Instagram.com Fotka s největším počtem lajků na Instagramu 2

 

Celá věc vznikla nejspíš jako vtip, díky snaze udělat z fotky virál, se ale nakonec povedlo nemožné a fotografie nebo spíš obrázek vejce – ano, vejce – pokořil výše zmíněný rekord za pouhých 9 dní! Momentálně má fotografie od stránky world_record_egg přes 25 milionů lajků a to číslo raketově stoupá každou vteřinou. Otázkou je, jestli je tohle vážně vrchol naší civilizace nebo se nám ještě v budoucnu blýská na lepší časy. Upřímně doufáme v to druhé.

Článek je zařazen v: Instagram , rekord , lajky , fotka , vejce , Kylie Jenner