návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

FOTO: Internetem se šíří nebezpečný a stupidní návod pro holky, co nechtějí otěhotnět. Vážně funguje?

Bizarní virální návod radí holkám, jak neotěhotnět.
Vydáno: 20.06.2019
Internet a antikoncepce 3
Autor: istock.com Internet a antikoncepce 3

Internet je stejně tak užitečné místo, jako může být i nebezpečné. Vždycky záleží na tom, kdo ho používá, a jak k jednotlivým informacím přistupuje. A platí to bohužel i pro tak zásadní věci, jako je antikoncepce.

Internet a antikoncepce 1
Autor: istock.com Internet a antikoncepce 1


Pakliže pravidelně navštěvujete gynekologa, nebo ještě lépe, dostali jste ve škole tipy na odbornou literaturu a komunikujete se svými rodiči na téma sexu, budete mít o antikoncepci solidní povědomí. Mezi ty nejklasičtější formy samozřejmě patří kondomy a prášky. Existují i jiná řešení, o těch ale jindy.  

Internet a antikoncepce 2
Autor: istock.com Internet a antikoncepce 2


V USA to s tou vzdělaností bohužel moc slavné není, když se tedy na Twitteru začal šířit naprosto absurdní návod, který mladým dívkám nabízí alternativní způsoby antikoncepce, začalo se pár lidí pochopitelně děsit. Žádné z těch věcí, které návod totiž zmiňuje, otěhotnění nezabrání a pokud by se jím tak náhodou někdo zkoušel řídit, mohlo by to dopadnout velmi smutně. Koneckonců, podívejte se na ten bizarní příspěvek (který byl naštěstí o pár dní později smazán) sami.

Článek je zařazen v: internet , návod , těhotenství , virál , rady

reklama