návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Ježíšovy tenisky se svěcenou vodou od Nike byly vyprodány za pár minut! Jakou šílenou cenu za ně lidi zaplatili?

Lidé šíleli po teniskách Ježíše Krista.
Vydáno: 10.10.2019
Boty podle Ježíše 3
Autor: MSCHF Boty podle Ježíše 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tenisková móda nám dodnes tak trochu uniká. Jasně, vlastnit pár slušných tenisek od nějaké lepší značky je víceméně základ každodenního šatníku, na druhou stranu lidé jsou dnes takoví blázni, že si kupují nový pár co týden, mixují přitom šílené barvy i tvary a ještě se přitom nezdráhají utratit horentní sumy. Nejnovějším příkladem jsou nové tenisky inspirované Ježíšem Kristem od značky Nike.

Boty podle Ježíše 1
Autor: MSCHF Boty podle Ježíše 1


Tyhle boty se vyznačují typicky bílou barvou, do průhledných podrážek byla napuštěna svěcená voda (přímo z Izraele a posvěcená opravdovým knězem) a na jedné z bot visí na tkaničce podobizna samotného Krista. Jednalo se o limitovanou edici, od které firma vyrobila méně než 24 párů. I přes vysokou částku 3 tisíc dolarů (70 tisíc korun) se však páry vyprodaly do pár minut. Což je přesně ta věc, která nám uniká.

Boty podle Ježíše 2
Autor: MSCHF Boty podle Ježíše 2


Každopádně 6 párů prý bylo zasláno youtuberům a taky rapperovi A$AP Rockymu ještě předtím, než šly boty do prodeje. Tady u nás to ale stejně nechápeme, buď jsme na to staří, nebo nám něco uniká. Zkuste nám to v komentářích vysvětlit.

Článek je zařazen v: tenisky , Nike , Ježíš Kristus , svěcená voda , móda , prodej , boty , styl , Ježíš