návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

FOTO: Justin Bieber schytává hejt kvůli stupidnímu komentáři na Instagramu. Vážně tohle řekl?

Zpěvák Justin Bieber je pro svoje kontroverzní výstupy známý. Na Apríla třeba vtipkoval o svojí ženě, že je těhotná. Co si vymyslel tentokrát?
Vydáno: 05.05.2019
Bieber
Bieber

Začalo to rádoby vtipným obrázkem, pomocí kterého chtěl Justin Bieber obhájit chování Chrise Browna, který byl v únoru 2009 zatčen a obviněn kvůli útoku na svou přítelkyni, slavnou krásku Rihannu. Brown se k přiznal ke své vině a získal na 5 let podmínku, musí vykonávat veřejně prospěšné práce a navštěvovat poradnu pro domácí násilí. Bieber na Intagramu tedy sdílel svůj názor na odsouzeného Browna.

Ve svém příspěvku porovnával Browna s takovými, jako je Michael Jackson nebo Tupac. A napsal: „Všichni chtějí vyčkat, než lidé zemřou, aby je ocenili za to, co po sobě zanechali. Já to říkám teď. Až Chris Brown zemře po svém dlouhém životě, budete litovat toho, že jste to neudělali. Věřte mi, uvidíte, že se to stane. Lidé, kteří přehlížejí talent tohoto muže kvůli chybě, které udělal… Musíte to přehodnotit.“ Nadšený Chris na to pak srdečně zareagoval…

Fanoušci ale byli často jiného názoru. Jenom proto, že je někdo talentovaný, by rozhodně neměl mít možnost zraňovat ostatní, psalo spousta lidí. Těžko říct, co tím Justin chtěl říct.

ilustrační obrázek

Psal pro Justina Biebera, teď Blackbear s vlastní tvorbou přijede do Prahy

Článek je zařazen v: Justin Bieber , Bieber , Instagram

reklama