FOTO: K největšímu smolaři na světě se po letech utrpení obrátilo ve štěstí! Jak se jeho život proměnil?

Obří smolař si po letech utrpení konečně oddychl.

Většina lidí se cítí smolně, když nestihnou autobus, zapomenou heslo nebo se jim rozváže tkanička. To ale s doopravdovou smůlou nemá nic společného. Doopravdovou smůlu zažil až Oliver Pugh, když mu bylo 22 let.

V roce 2012 se Oliverovi změnil život. Nejprve při pracovní nehodě přišel o polovinu palce, pak musel k doktorovi, protože ho začala bolet pánev. Ukázalo se, že má nádor míchy. Lékaři se jej pokusili odstranit dvakrát, pokaždé však neúspěšně. Tím ale jeho smůla nekončí. Následně totiž dostal do místa, kde byl operován, infekci. Ta zapříčinila meningitidu, MRSU a další zdravotní potíže. Tohle všechno následně odrazil, jenom aby v roce 2015 prožil infarkt.

Kvůli narůstajícím problémům způsobených nádorem nakonec ztratil cit v nohách a skončil na pojízdném křesle. Jedinou šancí na spásu byla třetí operace, hrozilo však riziko, že po ní ztratí cit ve všech končetinách nadobro. Naštěstí se ale povedlo nádor odstranit, celý proces si ale na Oliverovi vyžádal vysokou daň. Začal trpět úzkostí, malým sebevědomím a nebezpečně moc přibral.

Po výměně kyčle mu doktoři radili, aby se pokusil zhubnout. To se ale dlouho nedařilo. Až když začal Oliver chodit do posilovny, poprvé v životě, a našel si osobního trenéra, začalo se jeho štěstí obracet. Nejenže se mu povedlo shodit kila navíc, zároveň se ale vrátilo jeho sebevědomí i chuť do života, navíc začal vypadat opět atraktivně a po necelém roce se změnil doslova k nepoznání. Fotky jeho proměny najdete pod tímto odkazem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také