návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Kluk s depresí sdílel svoji fotku na sociální síti a chtěl po lidech, aby mu dali důvod všechno skončit. Reakce internetu je úžasná!

Deprese nemá tvář. Je zakořeněná někde hluboko v duši a život s ní je mnohdy velmi obtížný. Proto vyžaduje odbornou pomoc a terapeutickou léčbu.
Vydáno: 04.02.2019
MufasaQuePasa 1
Autor: Reddit MufasaQuePasa 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jeden teprve sedmnáctiletý Rus s uživatelským jménem MufasaQuePasa však svou tvář odhalil. Na sociální síti Reddit ve skupině RoastMe, což je proslulá komunita, která je známá tím, že se tu lidé ostře opírají do ostatních a neberou si při tom absolutně žádné servítky sdílel svou fotku s komentářem „dejte mi důvod, abych to všechno skončil“.

Tentokrát byla však reakce všech úplně jiná. Všichni šli proti komunitním pravidlům a snažili se mu vysvětlit, proč by neměl přestat bojovat. Následující komentáře vám vrátí víru v lidstvo. „Vyhledej odbornou pomoc a zajdi si na terapii,“ píše například jeden z uživatelů.

Článek je zařazen v: sebevražda , deprese , sociální sítě , pomoc , lidé , láska , život , MufasaQuePasa , Reddit , RoastMe