Virály

27. listopadu 2022 15:48

redakce Prima Lajk

FOTO: Kontrola na letišti objevila kočku v kufru. Neuvěřitelný příběh překvapil i samotné pracovníky

Poněkud netradiční obsah zavazadla objevili pracovníci newyorského letiště.

Měla to být běžná kontrola cestujících a jejich zavazadel, ale jeden pracovník si na obrazovce všiml něčeho divného. Vevnitř kufru se na rentgenovém snímku ukazovalo něco, co připomínalo kočku.

Když muž na letišti otevřel zavazadlo, nevěřil vlastním očím. Mezi běžnými věcmi se opravdu mačkala zrzavá kočka. Během výslechu navíc cestující vypověděl, že vůbec netušil, že v kufru zvíře má a že není jeho. „Muž řekl, že kočka patří někomu jinému z jeho domácnosti,“ sdělil v oficiálním prohlášení mluvčí JFK letiště.

Šokující příběh má ale šťastný konec. Muž opravdu nelhal a kočka patřila ženě, u které byl ubytovaný. „Volala mi policie a ptala se mě, jestli nechci na svého hosta podat trestní oznámení kvůli krádeži,“ řekla sedmatřicetiletá majitelka kočky. „Ptali se mě, jestli si myslím, že ji chtěli ukrást a propašovat na Floridu,“ pokračovala žena. Podle ní se však jednalo pouze o velké nedorozumění. „Naše kočka miluje krabice a tašky a očividně si prostě jen vlezla k němu do kufru. Byla to zkrátka nehoda,“ řekla majitelka zvířete. Opravdu kuriózní případ, co říkáte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také