Virály

14. dubna 2022 13:03

redakce Prima Lajk

FOTO: Kulturista si nechal odoperovat prsa, která mu narostla kvůli steroidům. Vypadá teď lépe?

Steroidy mohou v řadě případů způsobit nepříjemné komplikace. Své o tom ví i tento muž, kterému po nich narostla prsa.

Sedmadvacetiletý kulturista Danny Smith pravidelně cvičil už od doby, kdy byl teenager. Své snažení v posilovně se však po nějakém čase rozhodl podpořit steroidy. Je známo, že užívání těchto látek na podporu hormonu testosteronu s sebou může přinést řadu vedlejších účinků. Poté, co zasáhla koronavirová pandemie, už Danny nemohl cvičit v posilovně, jelikož všechny tyto služby byly zavřené.

Smithovi následně narostla „mužská prsa“, podle něj se jedná o vedlejší účinek steroidů. Tento jev se nazývá gynekomastie a jde o zvětšená prsa (připomínající ty ženské) u mužů. Kulturista se na sociálních sítích podělil o svou proměnu. Kvůli výraznému zvětšení hrudníku se zhoršilo i Smithovo duševní zdraví a podkopalo mu to sebevědomí. V loňském roce se sportovec rozhodl podstoupit plastickou operaci, která mu měla nadbytečná prsa odstranit. Zákrok ho vyšel v přepočtu na téměř 150 tisíc korun.

„Předtím jsem nenáviděl své tělo a lepil jsem si lepicí pásku na bradavky, abych se cítil sebevědomě a bál jsem se o prázdninách sundat tričko,“ prohlásil Danny. Po operaci se mu sice na jednom z jeho prsních svalů objevila infekce, která se ale nakonec dobře zahojila a Danny svého rozhodnutí nelituje. Tvrdí, že o něj teď ženy mají větší zájem a on je konečně zase spokojený se svým vlastním tělem.

@dannnysmithh

2021 recap #fyp #gym #LiveForTheChallenge #gymtok #fitness #JDAirMaxMode #bodytransformation #fy #viral #foryou #motivation

♬ оригинальный звук - 𝐑𝐞𝐥𝐥𝐚𝐗 𝐎𝐫𝐢𝐠𝐢𝐧𝐚𝐈

Sdílejte článek

Přečtěte si také