Virály

28. prosince 2020 16:22

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Lidé na internetu objevili podivné pyžamo pro otrlé! Co je na něm divné?

Na internetu se objevila hodně zvláštní reklama na pyžama s prostřiženým pozadím. Lidé jsou kvůli tomu poněkud zmatení.

Lidé zůstali překvapení, když objevili reklamy s fotografiemi pyžama, které však má otevírací kapsičku na pozadí. Reklamy zobrazují pyžama s "funkční" dírou na zadku na knoflíky. Patrně jsou určená pro dospělé, lidé na internetu se však snažili uhodnout, jestli mají ještě nějaký jiný speciální význam. Ale hlavně se lidé divili, proč se právě jim takové reklamy zobrazují. Většina reklam je založená na historii vyhledávání uživatele. Lidé však tyto reklamy začali nahlašovat. Ukázalo se, že stránku na Facebooku, odkud reklamy pocházejí, spravuje čínská firma s názvem Shanghai Lishang Information Technology Co Ltd.

Mat Morrison, plánovací ředitel marketingové agentury Digital Whiskey, uvedl, že čínští inzerenti tento druh snímků často používají. Cílem je prý upoutat pozornost pomocí provokativních obrazů, a vypadá to, že to rozhodně zafungovalo. Myšlenka je taková, že obchodníci možná nechtějí jen to, aby si lidé kupovali pouze položky v dráždivé reklamě, ale aby pomocí tohoto kliknutí v budoucnu našli další produkty, které jim tato stránka může poskytnout.

Vytvořili lákavou reklamu, která projde na to, aby vyhověla pravidlům vydavatelství, ale zase dostatečně drzá, aby zaujala publikum. Když na něj někdo klikne, reklamní síť umístí na jeho zařízení soubor cookie pro cílení, který mu umožní identifikovat je, až je uvidí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také