návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Lidé nadávají ženě za to, že se se svými dětmi na této fotce usmívá. Proč je obrázek tak zvrácený?

Matka dvou dětí chtěla svým úsměvem cosi sdělit. Místo toho tím ale všechny naštvala.
Vydáno: 21.08.2018
Fotka rodiny na pohřbu. 1
Autor: Facebook.com/Eva Holland Fotka rodiny na pohřbu. 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fotka, která naštvala úplně všechny. Asi tak by se dala ve zkratce shrnout fotografie dvojnásobné maminky Evy Holland z Cincinnati, na níž má se svými ratolestmi úsměv od ucha k uchu. Proč tím ovšem velkou část lidí na internetu doslova znechutila? Fotka totiž byla pořízena na pohřbu jejího manžela a otce jejích dětí! Trojice navíc fotografii pořídila přímo před otevřenou rakví! Proč to proboha udělala?

Fotka rodiny na pohřbu. 2
Autor: Facebook.com/Eva Holland Fotka rodiny na pohřbu. 2

I přesto, že se vám tato fotka může zdát hnusná a bezcitná, podle Evy se za ní schovává hlubší příběh a myšlenka. Její manžel Mike totiž dlouhá léta bojoval se závislostí na drogách, která přitom začala pouhým braním léků proti bolesti. Mike nakonec nastoupil do léčebny a jeden čas se zdálo, že svůj životní boj vyhrál. Kvůli bolestem zubů ovšem musel brát opět léky na bolest a ty ho k závislosti přivedly znovu. A tentokrát už svůj boj vyhrát nedokázal. O tři měsíce později ho rodina našla doma předávkovaného heroinem.

Eva se pak na kontroverzní fotce snažila vyjádřit nesouhlas s drogami a varovat lidi, aby se jim už konečně začali vyhýbat. A proč ten úsměv? Prostě chtěla k fotce i jejímu tragickému životnímu příběhu přilákat více pozornosti, což se jí ostatně také podařilo. Možná ovšem ne takovým způsobem, jakým chtěla, jelikož za fotografii sklízí opravdu spíše kritiku. I my musíme uznat, že svou myšlenku se mohla pokusit předat mnohem důstojnějším způsobem.

Co je na ženách ve vaně špatného?

Obrázek, který děsí internet! Poznáte, co je na fotce nahých žen ve vaně tak strašidelného?

Tohle jsou opravdu vtipné momentky.

GALERIE: Tohle je 20 totálně zvrácených fotek, které se vůbec nepovedly. Poznáte, co je na nich tak zkaženého?

Článek je zařazen v: matka , děti , fotografie , pohřeb , závislost , drogy , úsměv , děsivá fotka