Virály

23. srpna 2022 15:18

redakce Prima Lajk

FOTO: Lidi na pláži vyděsilo bezvládné tělo! Ve skutečnosti šlo o tuhle bizarní věc

Tak na tohle byste na pláži narazit nechtěli!

Skupinka lidí, která se procházela na pláži v Thajsku, zažila pořádný šok. Na břehu si totiž všimli bezvládného ženského těla, které bylo nahé a mělo přikrytou vrchní část kusem hadru. Jelikož se obávali nejhoršího, neodvážili se k tělu přiblížit a okamžitě zavolali policii.

To, co původně vypadalo jako mrtvola nebo oběť vraždy, ale nakonec bylo něco úplně jiného. Přivolaná policie na místě zjistila, že se nejedná o skutečnou ženu, nýbrž o hyper-realistickou silikonovou sexuální pannu. Tato figurína je ve skutečnosti japonský model označovaný jako AV Idol a stojí v přepočtu téměř 14 tisíc korun. Policie se domnívá, že ji pravděpodobně někdo hodil do řeky nebo kanálu a odtud se pak dostala do moře. Nyní ji mají na policejní stanici pro případ, že se o ní přihlásí její majitel. Ten však kromě jisté ostudy musí počítat i s tím, že jeho milá přišla na své cestě o hlavu.

Není to poprvé, co došlo k podobně kurióznímu nálezu. Na začátku tohoto roku objevil na pláži sexuální pannu také muž z Anglie. „Byla to lidská postava, ale byla příliš čistá a hezká a také neměla hlavu. Až na to, že jí chyběl obličej, byla velmi anatomicky správná. Takže jakmile jsem se k ní přiblížil, věděl jsem, že je to sexuální panna,“ vzpomínal na svůj netradiční nález sedmašedesátiletý Chris Ford.

Sdílejte článek
Štítky pláž mrtvola sexuální panna erotické hračky

Přečtěte si také