Virály

8. června 2020 12:50

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Lidi ohromila obří ryba v akváriu, která jim připomíná tuhle sprostou věc! Neuvěříte, co to je

Když se jdete podívat do akvária, tak máte oči otevřené a připravujete se na ideální zážitek. Chcete si užívat krásy podmořského světa.

Právě jednu takovou „krásu“, jestli se to tak dá říct, mohli vidět návštěvníci akvária v americkém Oregonu. V akváriu mohli totiž vidět nejenom mořské koníky, ale taky velké masité ryby, které vypadají jako penisy. Ryby z nějakého důvodu skutečně mají velkou podobnost jako mužský úd. Jedna z žen tyhle ryby nezapomněla zachytit na fotkách a poté je sdílet na sociálních sítích – což by koneckonců udělal snad každý návštěvník. Nebo ne?

Zmátla tím tisíce lidí, kteří byli pobouření a někteří hodně zmatení z jejích snímků. Netušili, jestli to jsou opravdu ryby, nebo se před nimi objevilo cosi jiného. Ve skutečnosti se jedná o druh ryby, kterému se říká „rockfish“. Jestli vám však tahle ryba přijde nechutná, zřejmě jste ještě neslyšeli o „penisových rybách“, které se v prosinci vyplavily na pláži v Kalifornii. Jde vlastně o červy, které se dostali na břeh kvůli bouři na mořských vlnách.

Sdílejte článek

Přečtěte si také