Virály

15. června 2020 15:28

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Lidi v centru Prahy vyděsil obrovský had! Jak se tam proboha dostal?

Had se plazil jednou z pražských pasáží a vyšokoval paní, která napřed začala hystericky křičet, ale pak zavolala strážníky.

Velký hroznýš královský zřejmě musel někomu „utéct“, nebo spíš proplazit se z nějakého bytu pryč. Had se plazil Celetnou ulicí až do Hrzánské pasáže a protože bylo teplo, tak ho hadovi nesmírně svědčilo. Nikdo ho evidentně po jeho cestě nezastavil, takže když pak odpočíval v pasáži, tak vyděsil k smrti ženu, která šla náhodně kolem. Bohužel měla žena doslova panický strach z hadů, takže začala křičet a když se trochu uklidnila, tak zavolala na linku 156.

Prozradila strážníkům, že to pro ten den pro ni bylo asi to poslední, co udělala – z hadů měla totiž opravdu tak velký strach, že málem upadla do bezvědomí, když zvíře viděla. Strážníci nakonec zavolali na odchytovou službu a chytání hada raději přenechali někomu jinému. Jen se snažili mu bránit, aby se nemohl odplazit pryč. Ošetřovatelé hada vložili do vyhřívaného terárka a teď čeká v dolnoměcholupském útulku na svého majitele. Snad si příště dá větší pozor, aby mu neutekl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také