Virály

11. května 2020 14:03

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Lidi zbožňují parádně husté vousy šéfa amerického fotbalu. Co je na nich tolik fascinuje?

Během posledních několika týdnů jsme mohli vidět muže v jejich přirozenosti, takže s pořádným strništěm. Je to zejména kvůli pandemii, protože všechna holičství mají zavřeno.

Hodně lidí chodí kvůli pandemii s dlouhými vlasy, obzvláště muži ale občas docela zarostou. Přerostlé vlasy a vousy jsou na sociálních sítích k vidění docela často. Některým lidem to dodává fakt zajímavý vzhled. Zásadní změnu to zanechalo třeba na výkonném řediteli amerického fotbalu Stevu Underwoodovi, který momentálně odchází do důchodu a přenechává své místo Burkemu Nihillovi.

To je bezpochyby už sama o sobě zajímavá zpráva, čtenáře ale mnohem více zaujalo to, jak momentálně – teď už bývalý – šéf amerického fotbalu vypadá. A není se čemu divit. Underwood má totiž přerostlé vousy a neskutečně hustý porost. Těžko jeho aktuální vzhled k něčemu přirovnávat, ale vzbudí pozornost už na první pohled. Pod jeho vousy totiž nejsou ani vidět rty. Vzbudil tím dokonce takový zájem, že skoro všichni ignorovali skutečnost, že odchází do důchodu...

Sdílejte článek

Přečtěte si také