Virály

19. dubna 2022 11:07

redakce Prima Lajk

FOTO: Majitel zvedl modelce z OnlyFans nájem o dvojnásobek! Proč to udělal?

Pronajímatel překvapil modelku nečekaným zvýšením nájemného.

Romi Chase žije v Miami a tvrdí, že jí její pronajímatel bytu zvedl nájem dvojnásobně poté, co se dozvěděl, kolik si vydělává jako modelka díky OnlyFans. Devětadvacetiletá žena si během prvního roku na této platformě vydělala asi 1 milion dolarů. Modelka se na internetu podělila o svou nemilou zkušenost s pronajímatelem bytu, ve kterém bydlela. Ten k ní měl minulý rok v listopadu přijít na inspekci, ale podle jejích slov nic v bytě nekontroloval. Tedy až na ní samotnou.

„Řekl mi, že mě našel na Instagramu a dal mi svým postojem jasně najevo, že se mu nelíbí to, co dělám. Je to legální práce, platím daně a jsem zaregistrovaná jako podnikatel,“ nechala se slyšet modelka.

O několik týdnů později Romi, která je původem z Polska, obdržela dopis, který jí informoval o změnách její smlouvy. Nájem se jí zvýšil na dvojnásobek původní ceny. Kontaktovala prý několik právníků, kteří jí však sdělili, že je pronajímatel v právu, jelikož zákony na Floridě nemají nijak nastavenou regulaci výši nájemného.

Zkusila se s ním proto sejít sama a domluvit se. Z jeho strany však neproběhla žádná změna názorů a řekl jí, že pokud se jí to nelíbí, může se odstěhovat. Romi se tedy rozhodla pro změnu bydliště. Když to oznámila majiteli bytu, tak jí řekl, že ho s tím dostatečně neobeznámila a přichází díky tomu o vratnou kauci. „Byl to perfektní plán,“ tvrdí modelka. Ta si nakonec koupila mnohem větší a hezčí byt v Las Vegas a je spokojená. Tato zkušenost jí však naprosto šokovala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také