Virály

25. května 2021 14:31

redakce Prima Lajk

FOTO: Majitelka kadeřnictví odmítla stříhat očkované lidi. Jaké pitomé vysvětlení pro to má?

Střihat lidi s očkováním proti covidu? Ne v tomhle kadeřnictví!

Zatímco se už i v České republice řeší tzv. Covid pass neboli systém, při kterém si obchody, kina, restaurace a další služby snadno ověří, jestli je daný zákazník očkovaný, a následně jej mohou beze strachu z nakažení obsloužit, jistá majitelka kadeřnictví z Austrálie se rozhodla učinit přesný opak.

Yazmina Jade Adler se rozhodla, že v jejím salonu nebude čerstvě obsluhovat nikoho, kdo má za sebou očkování proti covidu. Žena se již dříve dostala do médií poté, co tvrdila, že aplikování menstruační krve na pokožku pomáhá léčit menstruační bolesti. Což se ukázalo jako naprostá pitomost. Každopádně její nejnovější pravidlo opět souvisí s menstruačním cyklem.

Podle ní totiž vakcíny mohou mít za vedlejší efekt to, že negativně ovlivní ženský menstruační cyklus. Něco, co nebylo dokázáno snad žádnou studií a co odborníci jednoznačně popírají. Adler to pak dále vysvětluje tím, že věří, že se látky z očkování mohou přenést z jednoho člověka na druhého pouhým dotekem, a proto takové lidí odmítá stříhat. Ačkoliv se pak našla většina lidí, která ji za její hloupý názor odsoudila, bohužel se objevilo i pár jedinců, kteří naopak takové jednání podporují.

Sdílejte článek
Štítky Austrálie zákaz restaurace Instagram kino očkování obchod kadeřnictví Česko COVID-19 pravidlo menstruační cyklus Covid

Přečtěte si také