Virály

20. října 2022 14:41

redakce Prima Lajk

FOTO: Malý chlapeček tvrdí, že byl reinkarnován. Opravdu ví, jak v minulosti zemřel?

Pětiletý chlapeček své mamince tvrdí, že byl reinkarnován a ví, jak v minulém životě zemřel. Jak je to možné?

Luke Ruehlman je pětiletý hoch z amerického Ohia a na první pohled se od svých vrstevníků ničím neodlišuje. V něčem je však přece jen jiný, své mamince totiž sdělil poměrně děsivou skutečnost o tom, že ví, kdo byl v minulém životě. Vše prý začalo, když mu byly pouhé dva roky a on začal mluvit o záhadné ženě jménem Pam.

Lukova matka Erika pro televizi Fox8 popsala, jak se svého syna ptala na to, kdo Pam byla: „Otočil se na mě a řekl: Já. Teda, bývala jsem, ale zemřela jsem a šla jsem do nebe. Viděla jsem Boha a ten mě pak poslal zpátky na zem a byla jsem miminko a tys mě pojmenovala Luke,“ vyprávěla žena.

Luke své rodině prý také vyprávěl o tom, jak cestoval vlakem v Chicagu, navzdory tomu, že ve svých pěti letech tohle město nikdy nenavštívil. Erika na základě popisu svého syna pátrala na internetu a našla Pam Robinsonovou, která zemřela během požáru v chicagském hotelu Paxton v roce 1993. Luke prý své matce prozradil, že před smrtí skočil z hořící budovy. Erika pak popsala řadu dalších detailů, které si její syn pamatoval ze svého minulého života. Včetně toho, že měl černé vlasy. „Takové náušnice jsem míval, když jsem byl holka,“ řekl prý v jednu chvíli.

Erika věří, že její syn mohl být skutečně reinkarnován. Když měl Luke vybrat obrázek Pamely ze 30 fotografií černošek, vybral správně na první pokus. Erika pak vyhledala rodinu Pamely. Lukův příběh je tak věrohodný, že upoutal pozornost producentů televizního pořadu o vyšetřování paranormálních jevů The Gost inside my child.


Přečtěte si také