Virály

25. října 2022 11:49

redakce Prima Lajk

FOTO: Manželé mají 14 synů. Teď se jim po třiceti letech narodila první holčička!

Početná rodina přivítala na svět svou první holčičku.

Kateri a Jay Schwandtovi mají 14 synů. Početná rodina ze západního Michiganu je na území Spojených států amerických známá firma. Už se objevila v několika televizních pořadech včetně zpráv. Pokaždé, když na svět přijde další člen téhle domácnosti, informace obletí celé USA, a jejich příběh se dostal dokonce až za hranice.

Kater a Jay se poznali na střední škole, vzali se v roce 1993 a ještě před dokončením univerzity se jim narodili tři synové. Teď se jim po třiceti letech konečně narodila vysněná holčička. „Jsme štěstím bez sebe a strašně se těším, až se Maggie Jayne přidá k naší rodině. Tenhle rok byl neskutečný hned z několika důvodů, ale Maggie je ten nejlepší dárek, jaký jsme si kdy mohli přát,“ nechal se slyšet pyšný tatínek. A co na to synové? Ti si prý budou muset zvyknout na to, že budou muset dávat prkýnko dolů.

Rodina má dokonce i svůj livestream, který se jmenuje 14 Outdoorsmen. Se svými fanoušky tam pravidelně sdílí svá dobrodružství, která zažívá při outdoorových aktivitách. Patří mezi ně například lov, rybaření nebo kempování. Takhle početná rodina musí být teda pořádná fuška...


Přečtěte si také