Virály

2. února 2020 15:56

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Matka byla v šoku, když našla na hračkách svých dětí malé penisy. Taky vám to přijde nevhodné?

Minule to byly penisy na panenkách, teď jsou to penisy na figurkách zvířátek. Matka byla překvapená, když tam malé pyje našla. Přijde jí to trochu moc.

Matka koupila svým dětem hračky, konkrétně figurky zvířátek, aby si s nimi mohly hrát. Pochází od značky Poundland. Když ale hračky doma rozbalili a matka je dala svým třem dětem na hraní, zjistila, že na sobě mají figurky malé plastové penisy. Přesněji řečeno její děti si toho všimly. To samo o sobě může vést k celé řadě nepříjemných otázek, co to tam zvířátka mají a proč to tam mají. Jednou jim to je samozřejmě vysvětleno, ale… Hračky jsou přece jen určeny pro hodně malé děti.

Matku to docela rozzuřilo, protože za ní přišla její dvouletá dcerka s žirafou a vyptávala se jí. Později prohlásila, že jsou žirafy vzrušené. To spustilo mezi matkami poplach, všechny se pak šly podívat, jestli náhodou jejich figurky nemají malé penisy. Někteří rodiče to považují samozřejmě za zábavné a informativní, druhému táboru to přijde nechutné a nevhodné, protože pak svým hodně malým dětem musí vysvětlovat, k čemu ta věc slouží.

Sdílejte článek

Přečtěte si také