Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Virály

FOTO: Matka chtěla vyfotit svou dceru. Poté si všimla věci, která teď děsí internet! Poznáte, co je na fotce strašidelného?

Tak tohle bylo opravdu o vlásek!
Vydáno: 13.02.2018
Malá holčička a fotka s hadem 2

Zdánlivě nevinná fotografie, která přitom mohla skončit velkou tragédií. Australanka Bianca Dickinson se rozhodla během výletu vyfotit svou malou dcerku u plotu. Až během focení si ovšem všimla něčeho, co ji bude děsit na celý život. Stačilo totiž málo a její malá holčička mohla zemřít! Poznáte, co tak děsivého a smrtícího se na fotce skrývá?

Malá holčička a fotka s hadem 2
Malá holčička a fotka s hadem 2
Facebook.com/Bianca Dickinson

Nevšimla se totiž, že se vedle holčičky nachází jedovatý had, jenž se k ní pomalu pomalu blíží! Jednalo se přitom o pakobru východní, jednoho z nejjedovatějších hadů na světě, který má zejména v Austrálii na svém kontě velmi mnoho úmrtí! Had se pohyboval pouhé centimetry od holčiččiny nohy, a ona tak byla ve smrtelném nebezpečí.

Maminka ihned běžela pro svou dceru. Had ovšem na dítě naštěstí vůbec neútočil a holčičce se nic vážného nestalo. Stačily ovšem vteřiny a vše mohlo být úplně jinak. Ženina fotografie pak vyděsila na internetu miliony lidí.

Malá holčička a fotka s hadem 1
Malá holčička a fotka s hadem 1
Facebook.com/Bianca Dickinson
 Tady někdo zhřešil

FOTO: Kvůli této fotce se mladý pár rozvedl! Poznáte proč?

Děsivá fotka dětí v kleci.

FOTO: Ženy si chtěly udělat rodinnou fotku, teď s ní děsí celý internet! Poznáte, co je na obrázku tak nechutného?

Reklama
Článek je zařazen v: děsivá fotka, dítě, holčička, had
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama