Virály

13. února 2018 15:32

redakce Prima Lajk

FOTO: Matka chtěla vyfotit svou dceru. Poté si všimla věci, která teď děsí internet! Poznáte, co je na fotce strašidelného?

Tak tohle bylo opravdu o vlásek!

Zdánlivě nevinná fotografie, která přitom mohla skončit velkou tragédií. Australanka Bianca Dickinson se rozhodla během výletu vyfotit svou malou dcerku u plotu. Až během focení si ovšem všimla něčeho, co ji bude děsit na celý život. Stačilo totiž málo a její malá holčička mohla zemřít! Poznáte, co tak děsivého a smrtícího se na fotce skrývá?

Nevšimla se totiž, že se vedle holčičky nachází jedovatý had, jenž se k ní pomalu pomalu blíží! Jednalo se přitom o pakobru východní, jednoho z nejjedovatějších hadů na světě, který má zejména v Austrálii na svém kontě velmi mnoho úmrtí! Had se pohyboval pouhé centimetry od holčiččiny nohy, a ona tak byla ve smrtelném nebezpečí.

Maminka ihned běžela pro svou dceru. Had ovšem na dítě naštěstí vůbec neútočil a holčičce se nic vážného nestalo. Stačily ovšem vteřiny a vše mohlo být úplně jinak. Ženina fotografie pak vyděsila na internetu miliony lidí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také