návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

FOTO: Matka, co se před 3 lety předávkovala heroinem za volantem, sdílela dojemnou zprávu. Co jí zachránilo život?

Dojemný příběh o drogách.
Vydáno: 04.11.2019
Vzkaz ostatním 1
Autor: Hope Town Marshal Matthew Tallent Vzkaz ostatním 1

Před třemi lety se stala virální díky fotce, jak sedí předávkovaná za volantem auta. Teď se na internetu proslavila podruhé, když sdílela dojemný vzkaz ostatním.

28letá Erika Hurt se v roce 2016 dostala na stránky novin a internetových serverů díky fotce zveřejněné samotnou policií. Erika sedí v autě za volantem naprosto v bezvědomí, protože se sjížděla heroinem a trochu to přehnala. Co s ní bylo dál? Nemocnice, vězení a odvykací léčba. Díky silnému rodinnému zázemí ale naštěstí tahle kombinace věcí vedla k tomu, že Erika svůj život naprosto obrátila.

 

 

Po těch letech tak sdílela dojemný příspěvek s fotkami svého syna, který byl tím hlavním důvodem, proč už je tři roky čistá. Jak pak sama píše, není podstatné, čím byla v minulosti, důležité je, čím je teď. A to matkou svému synovi Parkerovi. Netřeba dodávat, že za tuhle životní proměnu ji lidé chválí a drží jí palce, aby jí tenhle šťastný život vydržel až do smrti.

Článek je zařazen v: heroin , drogy , předávkování , matka , život , syn , rodina , vzkaz , varování

reklama