Virály

11. října 2019 14:57

redakce Prima Lajk

FOTO: Matka dala dceři telefon na hraní. Netušila, že jí dítě objedná domů tuhle drahou věc!

Děti a moderní technologie, co špatného by se jen mohlo stát?

Ach ty dnešní děti. To jsou furt samé telefony, sociální sítě a online hry. Teď se ale ukázalo, že možná to není tak hrozné. Třeba jen všechny opravdu chtějí hezký gauč, na kterém by mohly celý den sedět a být hodné.

Tak to alespoň vypadá podle nákupu, který teď předvedla dvouletá holčička ze San Diega. Tu se její maminka snažila na krátkou chvíli zabavit, a tak jí půjčila svůj telefon. Problém je, že si matka předtím prohlížela sedačky na Amazon appce, kde má aktivovaný nákup jedním kliknutím.

Dvouletý ďáblík si tak místo zábavy s digitálními poníky nebo s čím si to děti vlastně na telefonech dnes hrají začal vybírat nábytek za maminku. Dopadlo to tak, že o pár dní později dorazila nová sedačka a překvapená maminka nevěděla, jestli dřív zabít dceru, nebo zjistit, jestli nejsou na cestě nějaké další objednávky.

Naštěstí zůstalo u sedačky, která se ale mamince nelíbila a navíc pro ni byla až příliš drahá. Jenže vrácení by stálo ještě víc, takže se rozhodla to vyřešit postaru inzerátem na Facebooku a teď čeká, až se najde nějaký zájemce. No, hodně štěstí. A pro všechny ostatní ponaučení, že by měli poctivě zamykat aplikace, ke kterým by děti opravdu neměly mít vůbec přístup.

Sdílejte článek

Přečtěte si také