Virály

5. listopadu 2018 11:54

redakce Prima Lajk

FOTO: Matka obarvila šestiletému synovi hlavu na rudo. Sáhla ale do špatného regálu. Jakou barvu použila?

Pro šestiletého Jacoba to měl být příjemný halloweenský večer plný zábavy. Málem ale skončil pořádnou noční můrou. Všechno to začalo červenou barvou na vlasy.

Jacob se chtěl tak jako všechny děti na Halloween pořádně zaneřádit. Podomácku vyrobený kostým, strašidelný make-up. K dokonalosti už chyběla jenom jedna věc – krvavě červené vlasy. Maminka nakupovala všechny věci narychlo v obchodě tak jako spousta rodičů. Sáhla pro červený sprej na vlasy.

Byl pohozený mezi ostatními spreji na vlasy. Nějaký jiný nakupující ho tam musel dát během nákupu nebo si nějaký prodavač nevšiml cedulky výrobku, řekla matka Jacoba. Vlasy svému synovi nasprejovala na zahradě. Když už měl hlavu celou červenou, začalo jí připadat, že sprej nějak moc silně smrdí.

Podívala se na sprej a zděsila se. Na spreji bylo napsáno „určeno k malbě“. Matka nastříkala synovi na hlavu barvu určenou na zeď! „Okamžitě jsem propadla zoufalství a běžela to říct manželovi. Babička se jen zasmála,“ dodala rozrušená matka. „Cítila jsem se jako nejhorší matka na světě.“

Fotka se synáčkem, který má na hlavě červenou barvu na zeď, byla sdílena na 27tisíckrát. Cizí neštěstí evidentně potěší. Jacobovi se nic nestalo, ale museli mu oholit hlavu. Teď je prý spokojený, protože se cítí jako punker.


Přečtěte si také