návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

FOTO: Matka sdílela geniální návod, jak uložit děti ke spaní! Jakou lež si pro ně vymyslela?

Co říct dětem, aby zůstaly večer klidné?
Vydáno: 08.10.2019
Jak donutit děti zůstat klidné? 1
Autor: facebook.com Jak donutit děti zůstat klidné? 1

Jessica D’Entremont se teď pochlubila na Facebooku geniálním návodem, jak rodiče mohou uklidnit své děti před spaním. Celá věc ji napadla jednoho hektického dne, kdy byla unavená, ale její dvě děti Emma (4) a Hannahlore (3) nepřestávaly běhat po domě a zlobit. Aby je tedy auklidnila, vytáhla nová pyžama. Nebyla to však obyčejná pyžama. Tahle totiž svítila ve tmě!


Něco takového je samozřejmě z pohledu dětí naprosto fantastické a neuvěřitelné. Může to však stejně rychle omrzet. Proto jim Jessica následně zalhala, že aby pyžama mohla svítit ve tmě co nejdéle, musí si holčičky lehnout na zem, aby se pyžama nabíjela, dokud svítí světlo. Celou lež pak ještě zdokonalila, když pyžama ve dne schovala do šuplíku, takže po vytáhnutí zářily mnohem slaběji. Holčičky si následně musely znovu lehnout pod světlo a zůstat v klidu, aby se pyžama znovu „nabila“. Za tuhle nevinnou, ale zatraceně šikovnou lež se na vykutálenou maminku zkrátka nemůžeme ani zlobit.

Článek je zařazen v: návod , matka , děti , pyžamo , lež

reklama