Virály

7. prosince 2019 16:59

redakce Prima Lajk

FOTO: Matka sdílela trik, jak děti donutit nežebrat o vánoční dárky. Co s nimi místo toho dělá?

Jak uklidnit své děti během Vánoc?

Vánoce, hororové období snad každého rodiče. Každý totiž ví, že čím blíž jsou děti Štědrému večeru, tím horší je jakákoliv cesta do obchodu. Za každou výlohou totiž leží desítky věcí, které vaše roztěkané ratolesti okamžitě zaháčkují a nepustí, aniž by předtím nedošlo ke scéně, výbuchu vzteku nebo velmi intenzivním prosbám o darování dané věci pod stromeček. Takové děti prostě jsou.

Jedna šikovná maminka teď ale sdílela parádní trik, jak všem těmhle nesnázím zamávat. Co dělá? Podle všeho stačí zkrátka mít při ruce telefon a pokaždé, když její malá holčička sáhne pro hračku a řekne, že by si ji přála pod stromeček, maminka ji s věcí vyfotí, krátce ji okomentuje a pak pokračují dál ve své cestě. Dcera je spokojená a do deseti minut prý na vše zapomene, takže je po problému. No, zní to celkem promákle, takže pokud už tenhle systém nebo nějaký podobný dávno nepoužíváte, definitivně byste ho měli vyzkoušet.

Once again my camera roll is FULL of pictures of Emerson with every single thing she wants for Christmas. Why...because...

Posted by Kristina Watts on Sunday, November 17, 2019

Sdílejte článek
Štítky děti matka Vánoce dárky

Přečtěte si také