návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

FOTO: Matka sdílela trik, jak děti donutit nežebrat o vánoční dárky. Co s nimi místo toho dělá?

Jak uklidnit své děti během Vánoc?
Vydáno: 07.12.2019
Vánoce a děti 1
Autor: facebook.com Vánoce a děti 1

Vánoce, hororové období snad každého rodiče. Každý totiž ví, že čím blíž jsou děti Štědrému večeru, tím horší je jakákoliv cesta do obchodu. Za každou výlohou totiž leží desítky věcí, které vaše roztěkané ratolesti okamžitě zaháčkují a nepustí, aniž by předtím nedošlo ke scéně, výbuchu vzteku nebo velmi intenzivním prosbám o darování dané věci pod stromeček. Takové děti prostě jsou.

Jedna šikovná maminka teď ale sdílela parádní trik, jak všem těmhle nesnázím zamávat. Co dělá? Podle všeho stačí zkrátka mít při ruce telefon a pokaždé, když její malá holčička sáhne pro hračku a řekne, že by si ji přála pod stromeček, maminka ji s věcí vyfotí, krátce ji okomentuje a pak pokračují dál ve své cestě. Dcera je spokojená a do deseti minut prý na vše zapomene, takže je po problému. No, zní to celkem promákle, takže pokud už tenhle systém nebo nějaký podobný dávno nepoužíváte, definitivně byste ho měli vyzkoušet.

Článek je zařazen v: Vánoce , dárky , děti , matka

reklama