návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Matka se vkradla na synovu univerzitu a snažila se mu tam domluvit rande. Dokážete si představit větší trapas?

Když jste máma, o své dítě se přirozeně staráte a máte zájem o to, aby bylo spokojené a šťastné. Ale existují nějaké hranice mezi tím, kdy je to ještě vhodné a kdy už to překračuje určité meze?
Vydáno: 17.02.2019
Matka dohazovačka foto
Autor: Towson University Police Matka dohazovačka foto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Představte si, že by vaše matka šla do vaší školy a snažila by se vám tam sehnat druhou polovičku. Děsivá představa? No a co teprve kdyby při tom držela telefon v ruce a ukazovala všem vaší fotografii? Noční můra v Elm Street je proti tomu slabý odvar.

Policie na Towson univerzitě v Marylandu dostala hlášení, že se po školních chodbách potuluje postarší žena ve věku asi 50 let. Když následně celou situaci prošetřili a vyslechli studenty, zjistili, že se jedná o starostlivou matku, která nechce, aby její syn zůstal na ocet. No, my jenom doufáme, že tomu chudákovi nezavařila natolik, že zůstane single po celou dobu studia.

Článek je zařazen v: rande , matka dohazovačka , trapas