Virály

18. července 2018 11:17

redakce Prima Lajk

FOTO: Matka si myslela, že syn kouří crack! Když zjistila, co se opravdu děje, popadl ji…

Matka syna obvinila z kouření cracku. Pravda byla ale docela jiná.

Jestli se na matky můžete v něčem spolehnout, pak je to fakt, že se vždycky budou bát o své děti. Přirozeně. Jenže i ta přehnaná starost může občas být na škodu. Jak v následujícím případě.

Jordan Ridehalgh byl se svou přítelkyní zrovna na festivalu, když mu přišla tajuplná zpráva od matky s fotkou lžíce se zaschlou tekutinou na spodu. Nic netušící Jordan mamince odpověděl, že lžíci použili s přítelkyní na pomoc asi nemocné včele, která byla uvnitř domu a nehýbala se. Proto na lžíci dali trochu rozmočeného cukru a společně se včelou se přesunuli na zahradu, kde se včela napila, ale stále nehýbala. Lžíci s cukrem jí tam proto nechali a později už na ni zapomněli. Problém byl, že Jordanova maminka se naučila používat Google. A tak nevěřila ani slovu, co její syn napsal.

Po zadání „crack spoon“ (lžíce na crack) totiž vyskočily obrázky velmi podobné lžíci, kterou zděšená matka našla ve své zahradě. No, a jelikož zbytek rodiny propadl její paranoie, musel Jordan pokračovat ve vysvětlování. Eventuálně se mu ale povedlo maminku přesvědčit, že když tekutinu olízne, zjistí, že se opravdu jedná o zaschlý cukr, a nikoliv crack. S touhle historkou se však musel svěřit i zbytku světa. Fotky konverzace i rodinky teď najdete v následující galerii:


Přečtěte si také