Virály

10. června 2022 14:48

redakce Prima Lajk

FOTO: Město žádá občany, aby pomohli vysvětlit noční snímek záhadné postavy. Tenhle záběr děsí internet

Děsivá noční fotka zmátla občany i zástupce města.

Město Amarillo v Texasu požádalo veřejnost o pomoc s identifikací podivné zvířecí postavy, která byla minulý měsíc viděna na bezpečnostních kamerách před tamější zoo. Oficiální facebooková stránka města Amarillo samozřejmě díky aktivitě uživatelů nabídla spoustu možných vysvětlení, ale nikdo s jistotou neví, co by zdánlivě dvounohý tvor vlastně mohl být zač.

„Městská zoologická zahrada zachytila zvláštní snímek mimo prostory zoo ve tmě a v časných ranních hodinách 21. května (kolem jedné hodiny ranní). Je to člověk s podivným kloboukem, který rád chodí v noci? Čupakabra? Nebo máte nějaké jiné nápady, co by mohl být tento UAO – Neidentifikovaný objekt Amarilla?“ zeptalo se město ve středu na svých facebookových stránkách.

„Jednoznačně je to mýval Rocket ze Strážců Galaxie,“ komentoval jeden uživatel. Podobných vtípků se pak sešlo hned několik. Na Twitteru se dokonce „přiznal“ i samotný Crash Bandicoot, slavná herní postava, který prý na místě hledal ztracené klíče. Skutečná identita podezřelého stvoření ale zůstává nadále skrytá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také