návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Milionář chce uspořádat skutečný BATTLE ROYALE na soukromém ostrově! Budou u toho umírat lidé?

Milionář přišel s bizarním plánem.
Vydáno: 10.04.2019
Soukromý battle royale? 2
Autor: Epic Games Soukromý battle royale? 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro ty z vás, kterým pojem battle royale nic neříká – jedná se o v posledních letech velmi populární herní mód, při kterém se velký počet hráčů (40–100) objeví na otevřené mapě se zbraněmi a zásobami a jejich cílem je přežít a zabít tolik nepřátel, dokud nezůstanou posledním přeživším.

A přesně tuhle drsňárnu chce teď jeden anonymní milionář uspořádat na soukromém ostrově se 100 závodících, kteří budou vybaveni airsoftovými zbraněmi (naštěstí tedy nikdo nedojde k úhoně) a výherce pak dostane odměnu v podobě 100 tisíc liber (asi 3 miliony korun).

Samotná událost pak bude trvat 12 hodin denně v rámci tří dní. V podstatě takové Hunger Games, akorát… s menším počtem smrtí. Aktuálně milionář hledá někoho, kdo by celou věc naplánoval. Tento člověk pak bude bohatě odměněn. Přihlásit se na tuto pozici můžete zde.

Článek je zařazen v: Battle Royale , ostrov , milionář , airsoft , Fortnite , Hunger Games , soutěžící , hra