Drahý rozvod newyorského doktora 1
Autor: facebook.com Drahý rozvod newyorského doktora 1

FOTO: Milionářský doktor měl za manželku sexy bývalou miss! Pak zjistil, že mu celý život lhala o svém pravém zaměstnání

rd. Publikováno: 08.08.2021
Doktor milionář se rozvádí se svou sexy ženou. Odhalil totiž krutou pravdu o jejím skutečném zaměstnání.

reklama

Když si Han Jo Kim, doktor a specialista přes operace páteře z New Yorku, bral v roce 2015 za manželku překrásnou Reginu Turner, bývalou modelku a Miss Connecticut, USA z roku 2011, myslel si, že se mu plní sen. Sexy kráska, miliony na kontě, a spokojený život – co víc si přát. To ale ještě netušil, že o pět let později se mu celá tahle idylka rozpadne.

Zkraje roku totiž Kim zjistil, že finanční záležitosti jeho ženy neodpovídají tomu, co mu dlouhé roky tvrdila. Spustil tak svoje vlastní malé vyšetřování, na jehož konci zjistil, že jeho manželka celou tu dobu, co se znali, tajně vedla dvojí život. Živila se totiž zároveň jako escort pro newyorskou smetánku. Jinak řečeno, měla sex za peníze s jinými muži.

Jeho manželka mu tak byla doslova nevěrná několikrát do týdne, což chlapa pochopitelně zdrtí, ať už je bohatý sebevíc. Nyní se navíc rozvodem s ní připraví o velkou část svých vlastních peněz, jelikož podle zákona připadne Turner polovina jeho majetku. O to se samozřejmě budou nyní ještě vést spory, nicméně nutno říct, že tahle láska se panu doktorovi pořádně vymstila.

 

Annika Schleu 1

VIDEO: Trenérka uhodila na olympiádě nervózního koně! Skončila za to diskvalifikovaná

reklama