Virály

16. listopadu 2021 09:39

redakce Prima Lajk

FOTO: MMA zápasník utrpěl drsné zranění v boji! Vážně přišel o své mužství?!

Zápasník Christian Lohsen byl převezen do nemocnice s vážným zraněním z tréninku.

Šestadvacetiletý Christian Lohsen, který zápasí v PFL (Professional Fighters League), utrpěl při jednom z drsných tréninků vážné zranění. Podle informací měl dostat kolenem do rozkroku tak silně, až mu jedno z varlat prasklo a už se bohužel nedalo zachránit. O nehodě informoval své fanoušky na sociální síti.

„Včerejší noc byla drsná…,“ začal Lohsen svůj popisek k fotce, na které leží v nemocnici. „Při nehodě na tréninku mi prasklo levé varle po úderu kolenem, kvůli čemuž muselo být chirurgicky odstraněno. Děkuji všem, kteří mi pomohli dostat se do nemocnice. Nyní už jsem doma v pořádku a odpočívám. Operace naštěstí dopadla dobře. Doktor mě ujistil, že kvůli tomu nepřijdu o testosteron a pořád budu moct mít děti. Pokud bych ale přišel i o druhé varle, bude to zase jiný příběh. Takže pokud mě trefíte i do něj, nebudeme přátelé,“ varoval zápasník své protivníky.

Lohsenovi posílají pozdravy a slova útěchy jak fanoušci, tak i jeho kolegové. Bývalý zápasník UFC Mike Perry napsal: „Pane bože, tvoje oběť bude odměněna. Musí být!“ Další bývalý zápasník UFC Ben Saunders Lohsenovi vzkázal: „Kámo, posílám ti tunu pozitivní energie.“ V současné době bojuje Lohsen v lehké váze v lize profesionálních bojovníků a může se pochlubit bilancí devíti výher ku dvou prohrám. Nyní je však jasné, že bude na nějakou dobu mimo hru.


Přečtěte si také