Virály

11. srpna 2022 12:49

redakce Prima Lajk

FOTO: Modelka z OnlyFans byla obviněna z vraždy svého přítele. Co se stalo?

Courtney Clenney byla zatčena a obviněna z vraždy svého přítele.

Šestadvacetiletá Courtney Clenney, která je na Instagramu známá pod přezdívkou Courtney Tailor, má téměř 2 miliony sledujících. Žila si se svým přítelem Christianem Obumselim poměrně luxusní život až do dubna letošního roku, kdy u nich doma proběhla osudná hádka. V rámci fyzického sporu měla Courtney svého přítele bodnout do hrudníku a ten následně na následky svého zranění zemřel.

Policie ji zatkla na Havaji na základě zatykače vydaného na Floridě. Na Havaji byla Courtney podle svého obhájce v léčebně, kde se zotavovala z užívaní návykových látek a posttraumatické stresové poruchy. „Jsem naprosto šokován, zvláště, když jsme spolupracovali při vyšetřování a nabídli jsme, že bude dobrovolně vydána, pokud bude obviněna. Těšíme se, až její jméno u soudu očistíme,“ prohlásil její právník Frank Prieto.

Veškeré okolnosti případu se až doteď prověřovaly a nyní byla opravdu obviněna. Podle jejího právníka jednala v sebeobraně, ale rodina zavražděného tvrdí, že jejich syn nepředstavoval žádnou hrozbu. Na webu GoFundMe byla spuštěná veřejné sbírka, která má pokrýt náklady na převezení ostatků a poplatků na soudní výlohy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také