Virály

19. listopadu 2019 14:04

redakce Prima Lajk

FOTO: Muž bojoval o život poté, co mu do penisu vlezl parazit. Co nechutného mu v těle způsobil?

Parazit v penisu málem usmrtil mladého muže.

32letý James Michael z Velké Británie si v roce 2017 užíval s přáteli dovolenou svého života. Rozhodli se totiž odcestovat do Afriky, specificky na jihozápad, kde navštívili slavné jezero Lake Malawi. Tehdy se James rozhodl, že si v jezeru zaplave. To se ale později ukázalo jako málem fatální chyba.

Aniž by si to tehdy James uvědomil, do penisu se mu v jezeře dostal nenápadný parazit. Skrz pohlavní orgán mu pak vlezl až do těla, kde mu začal klást vajíčka. Po nějaké době tak James cítil slabost, a jak se infekce v jeho těle šířila, začínalo mu být hůř a hůř.

James nakonec skončil v nemocnici, kde do jeho těla museli lékaři pumpovat steroidy, aby zabránili jeho imunitnímu systému v napadání páteře, což mělo za následek ztrátu citu v nohou. James tak skončil na vozíčku, nikdo ale stále nevěděl, co to vlastně způsobilo. Na to doktoři přišli, teprve když začínalo jít opravdu do tuhého. Naštěstí se ale Jamesovi podařilo od té doby se zcela uzdravit a nyní tak varuje všemi možnými způsoby ostatní, aby si před koupelí v Lake Malawi raději dávali pozor.

Sdílejte článek

Přečtěte si také