návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Muž doma choval 18 psů. Po jeho zmizení se přišlo na to, že ho smečka snědla i s oblečením

Námět na horor?
Vydáno: 22.07.2019
Smečka psů snědla pána 3
Autor: Americká policie Smečka psů snědla pána 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zní to jako děj nějakého hororu. Starší muž trpící zdravotními problémy žil poslední roky na osamoceném pozemku daleko od nejbližšího města, nebyl však sám. Choval zde 18 toulavých psů, kteří se stali jeho rodinou. Jenže pak muž zmizel a nikdo dlouhou dobu nemohl přijít na to, kam.

Smečka psů snědla pána 1
Autor: Americká policie Smečka psů snědla pána 1


Tři měsíce na to se ukázalo, že jej psi snědli. Vyšetřovatelé to zjistili podle úlomků kostí, kusů oblečení a vlasů nalezených v trusu psů. Testy DNA hororovou teorii potvrdili. Zatím není jasné, jestli psi muže i zabili, nebo jen pozřeli jeho tělo poté, co zemřel přirozenou smrtí. Pozemek musel být kvůli agresivitě psů nejprve prohledáván drony.  Teprve poté tam vstoupili policisté, kteří 13 agresivních psů zastřelili, další dva našli již mrtvé a zbývající tři prý byli vlídní, doteď se však neví, co s nimi bude dál.

Smečka psů snědla pána 2
Autor: Americká policie Smečka psů snědla pána 2
Článek je zařazen v: horor , psí , zmizení , smečka , hlad , nemoc , smrt