Virály

2. června 2022 10:40

redakce Prima Lajk

FOTO: Muž, který vyhrál miliony v loterii si stále kupuje auta v bazaru a dělá si vše sám. Za co peníze utratil?

Přemýšleli jste někdy nad tím, co byste si koupili, kdybyste vyhráli v loterii?

Brit Steve Thomson vyhrál desítky milionů liber v loterii, přesto dál nakupuje věci z druhé ruky. Většina lidí by si za lehce nabité peníze zřejmě nakoupila nová auta, drahé domy a luxusní oblečení. Tento muž však dál zůstává věrný svým tradicím a cokoliv může, opraví si raději sám.

Astronomickou částku se mu podařilo získat v rámci soutěže Euromiliony v roce 2019. Šlo zároveň o desátou nejvyšší výhru v historii Anglie. Steve a jeho žena Lenka, která je původem ze Slovenska, i po třech letech žijí dál běžným životem a peníze je vůbec nezměnily.

Steve a Lenka si místo Lamborghini nebo Ferrari pořídili obytný vůz z bazaru. Lidé, kteří touží vyhrát peníze v loterii obvykle sní o tom, že už nikdy nebudou pracovat. Steve svou práci neopustil a dál pracuje ve své stavební firmě. Manželé část peněz investovali, něco dali do podílových fondů a koupili si nový dům na venkově. Podle deníku The Sun mají u domu bazén, tenisový kurt a party stodolu. Život se jim prý po výhře změnil. „Obě děti mají konečně svoje pokoje. Je to jednoduše zařízené, ale je to něco, po čem vždycky snily,“ prohlásil Steve.

„Ještě jsem se nepřenesl přes to, co se nám stalo a stále to zpracovávám. Jsme velice šťastní za to, kde jsme, ale pořád je hodně práce, takže se zaměřuji na to, co budoucnost přinese,“ řekl pětapadesátiletý stavař. Více než polovinu své výhry manželé poslali na charitu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také