návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

FOTO: Muž porazil zákeřný virus. Podívejte se, jaké brutální následky to na něm však zanechalo

Boj s koronavirem není jen tak.
Vydáno: 24.05.2020, rd
Muž porazil zákeřný virus 1
Autor: Instagram.com Muž porazil zákeřný virus 1

Přestože drtivou většinu populace koronavirus nijak nezasáhne, maximálně stráví čtrnáct dní s chřipkou v posteli a v karanténně, ostatní – pořád poměrně značná část lidí – takové štěstí nemají. Asi nejhorší je pak nemoc Covid-19 pro lidi se slabými plícemi nebo různými srdečnými problémy. A i když se takové podaří lékařům zachránit, virus si na člověku vybere svoji daň. Své o tom ví i následující muž.

43letý Mike Schultz pracuje jako zdravotní bratr v jedné nemocnici v Kalifornii. K nemoci měl tudíž dost blízko a podle očekávání se i nakazil, což vedlo k tomu, že musel být hospitalizován a jeho léčba trvala asi měsíc, kdy musel být dokonce připojen i k přístrojům, jinak by zemřel. Mike teď sdílel na Instagram svoje fotky před a po prodělání nemoci, a jak na nich uvidíte, ona daň nebyla vůbec malá.

Článek je zařazen v: koronavirus , následky , nemoc , chřipka , váha

reklama