Virály

29. března 2019 17:24

redakce Prima Lajk

FOTO: Muž sdílel fotku svého rozežraného jazyka, aby varoval před pitím energy drinků. Tohle se může stát i vám!

Jestli patříte mezi případy, kteří přežívají den na energy drincích, tohle by vás mohlo donutit alespoň přemýšlet o zbavení se vaší závislosti.

Asi nikdo z vás není tak naivní, aby si myslel, že energetické nápoje jsou pro naše zdraví naprosto neškodné a můžeme je pít, co hrdlo ráčí. To, co se stalo učiteli Danovi Royalsovi, ale předčí veškeré vaše představy. Na svém facebookovém profilu totiž jako varování před nebezpečím nadměrného konzumace energeťáků sdílel fotku svého doslova rozežraného jazyka. Lékař, kterého byl nucen navštívit, potvrdil, že za poškození jazyka s největší pravděpodobností skutečně můžou chemikálie obsažené v těchto nápojích. K děsivému snímku Royals ještě přidal následující komentář: Kdo pije energy drinky? Jste na nich závislí?

Možná byste se nad tím měli znova zamyslet. Přiznal, že donedávna byl zvyklý pít 5-6 těchto nápojů denně, aby měl dostatek energie na učení dětí. A až odlupování jazyka ho dohnalo k doktorovi. Ačkoliv je Royals taky silný kuřák, podle jeho ošetřujícího lékaře s jeho stavem cigarety nemají nic společného. Příčinou jsou údajně pouze a jen chemické složky energetických drinků. Pokud vám pohled na fotografii jeho rozežraného jazyka jako důkaz, že energeťáky jsou fakt svinstvo, nestačí, pak si přečtěte náš článek o muži, který na následky nadměrné konzumace dokonce zemřel. To už by vás snad přesvědčit mohlo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také