Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Virály

FOTO: Muž sdílel na internetu obyčejnou fotku krajiny. Pak na ní objevil tuhle šokující věc. Poznáte, o co jde?

Tohle by se dalo nazvat možná i zázrakem.
Vydáno: 12.01.2018
Muž objevil na své fotce tuhle neuvěřitelnou věc

Gavin Best a jeho kamarádi si oblíbili silvestrovské procházky po Belfastu a při té poslední Gavin neodolal tomu, zaznamenat překrásnou krajinu a podělit se o ni s ostatními na sociálních sítích. Jde o celkem pěkný snímek. Je na něm pár kopců, hezká obloha a další náležitosti typické pro fotografii krajiny. Dokážete si tedy představit, jak byl pyšný, že ji může sdílet na Twitteru.

Při detailnějším prozkoumání fotografie si ale všiml, že je na ní něco, co na první pohled vůbec není spatřitelné. V dálce je totiž osoba, která vyskakuje do vzduchu s roztaženýma nohama a rukama. Pravděpodobně to jen tak nezaznamenáte, je opravdu snadné to přehlédnout, protože postava je hodně miniaturní. Zajímavější je ale to načasování. Gavin totiž svou fotografii vyfotil přesně v momentu, kdy byl člověk v dáli ve výskoku. A právem nemohl uvěřit tomu, že se mu to povedlo, aniž by se o to pokoušel a věděl o tom.

Gavin fotografii přiblížil, aby byl „skokan“ vidět, společně s původním snímkem ji taky zveřejnil na Twitteru a během krátké chvíle získal více než 1 200 lajků. A co vy, všimli jste si skákajícího člověka na původní fotografii? Jestli ne, pak vám jej nabízíme přiblíženého. Zajímalo by nás, jestli existuje taky snímek z opačné strany, na němž je v dáli zachycen Gavin, jak fotografuje panoramata... hmm, kdo ví.

Muž nevědomky zachytil na fotce tohoto skákajícího člověka
Muž nevědomky zachytil na fotce tohoto skákajícího člověka
twitter
Poznáte, co je na obrázku špatně?

FOTO: Obrázek, který děsí internet! Poznáte, co je na fotce sexy puberťaček špatně?

Žena zveřejňovala 10 let novoroční fotky 11

GALERIE: Žena pořizovala 10 let tu samou fotku. Lidé si pak všimli tohoto šokujícího detailu. Poznáte, o co jde?

Reklama
Článek je zařazen v: fotografie, krajina, záhada
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama