Muž objevil na své fotce tuhle neuvěřitelnou věc
Autor: twitter Muž objevil na své fotce tuhle neuvěřitelnou věc

FOTO: Muž sdílel na internetu obyčejnou fotku krajiny. Pak na ní objevil tuhle šokující věc. Poznáte, o co jde?

Publikováno: 12.01.2018
Tohle by se dalo nazvat možná i zázrakem.

reklama

Gavin Best a jeho kamarádi si oblíbili silvestrovské procházky po Belfastu a při té poslední Gavin neodolal tomu, zaznamenat překrásnou krajinu a podělit se o ni s ostatními na sociálních sítích. Jde o celkem pěkný snímek. Je na něm pár kopců, hezká obloha a další náležitosti typické pro fotografii krajiny. Dokážete si tedy představit, jak byl pyšný, že ji může sdílet na Twitteru.

Při detailnějším prozkoumání fotografie si ale všiml, že je na ní něco, co na první pohled vůbec není spatřitelné. V dálce je totiž osoba, která vyskakuje do vzduchu s roztaženýma nohama a rukama. Pravděpodobně to jen tak nezaznamenáte, je opravdu snadné to přehlédnout, protože postava je hodně miniaturní. Zajímavější je ale to načasování. Gavin totiž svou fotografii vyfotil přesně v momentu, kdy byl člověk v dáli ve výskoku. A právem nemohl uvěřit tomu, že se mu to povedlo, aniž by se o to pokoušel a věděl o tom.

Gavin fotografii přiblížil, aby byl „skokan“ vidět, společně s původním snímkem ji taky zveřejnil na Twitteru a během krátké chvíle získal více než 1 200 lajků. A co vy, všimli jste si skákajícího člověka na původní fotografii? Jestli ne, pak vám jej nabízíme přiblíženého. Zajímalo by nás, jestli existuje taky snímek z opačné strany, na němž je v dáli zachycen Gavin, jak fotografuje panoramata... hmm, kdo ví.

Muž nevědomky zachytil na fotce tohoto skákajícího člověka
Autor: twitter Muž nevědomky zachytil na fotce tohoto skákajícího člověka
Poznáte, co je na obrázku špatně?

FOTO: Obrázek, který děsí internet! Poznáte, co je na fotce sexy puberťaček špatně?

Žena zveřejňovala 10 let novoroční fotky 11

Žena pořizovala 10 let tu samou fotku. Lidé si pak všimli tohoto šokujícího detailu. Poznáte, o co jde?

reklama