Virály

12. ledna 2018 16:16

redakce Prima Lajk

FOTO: Muž sdílel na internetu obyčejnou fotku krajiny. Pak na ní objevil tuhle šokující věc. Poznáte, o co jde?

Tohle by se dalo nazvat možná i zázrakem.

Gavin Best a jeho kamarádi si oblíbili silvestrovské procházky po Belfastu a při té poslední Gavin neodolal tomu, zaznamenat překrásnou krajinu a podělit se o ni s ostatními na sociálních sítích. Jde o celkem pěkný snímek. Je na něm pár kopců, hezká obloha a další náležitosti typické pro fotografii krajiny. Dokážete si tedy představit, jak byl pyšný, že ji může sdílet na Twitteru.

Při detailnějším prozkoumání fotografie si ale všiml, že je na ní něco, co na první pohled vůbec není spatřitelné. V dálce je totiž osoba, která vyskakuje do vzduchu s roztaženýma nohama a rukama. Pravděpodobně to jen tak nezaznamenáte, je opravdu snadné to přehlédnout, protože postava je hodně miniaturní. Zajímavější je ale to načasování. Gavin totiž svou fotografii vyfotil přesně v momentu, kdy byl člověk v dáli ve výskoku. A právem nemohl uvěřit tomu, že se mu to povedlo, aniž by se o to pokoušel a věděl o tom.

Gavin fotografii přiblížil, aby byl „skokan“ vidět, společně s původním snímkem ji taky zveřejnil na Twitteru a během krátké chvíle získal více než 1 200 lajků. A co vy, všimli jste si skákajícího člověka na původní fotografii? Jestli ne, pak vám jej nabízíme přiblíženého. Zajímalo by nás, jestli existuje taky snímek z opačné strany, na němž je v dáli zachycen Gavin, jak fotografuje panoramata... hmm, kdo ví.

Sdílejte článek
Štítky fotografie krajina Twitter záhada Belfast Internet

Přečtěte si také