Virály

7. prosince 2020 19:19

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Muž se rychle vystěhoval z bytu, když spatřil tuhle děsivou tvář! Vidíte ji taky?

Muž si zabalil kufry poté, co ve svém novém bytě zahlédl tenhle opravdu děsivý obličej. Jestli si myslíte, že se mu to jenom zdálo, zkuste se na fotografii zadívat detailně také.

Muž říká, že se okamžitě stěhuje pryč ze svého nového domova. Společný byt, kde měl bydlet se svými noými spolubydlícími, opustil poté, co spatřil v kuchyni tohle děsivé zjevení, přestože si v tu chvíli myslel, že je v bytě sám. Než se ale přestěhoval, podařilo se mu pořídit obrázek domnělého strašidla žijícího v jeho domě. Podívejte se pozorně na obrázek a zkuste najít nějaké racionální vysvětlení, o co by se mohlo jednat. Přijde vám, že tam někdo je? Jde o nějaký žert od jeho spolubydlících, kteří si z něj celou dobu jenom dělali srandu? Pravděpodobně se to nikdy nedozvíme, protože si sbalil kufry a odešel z bytu, aby mohl bydlet se svou rodinou.

Pokud je to podvod, je to docela dobrý. Možná ho jeho spolubydlící tajně nenáviděli a rozhodli se použít nějakou tajnou taktiku v naději, že ho dostanou pryč. Nebo možná vykukuje zpoza kuchyňských dveří strašidelné zjevení a sleduje ho jako jestřáb. Muž sdílel fotku strašidelné postavy na Redditu a podělil se po této zkušenosti o své mrazivé zážitky. Napsal, že slyšel klepání a zvuky z kuchyně, a tak to vyfotil a uviděl tohle. Vyděšený nájemce také řekl, že slyšel zvuk nohou, jak se šourají kolem, nebo jako když se o sebe tře oblečení. Pak už spatřil obličej vykukující zpoza kuchyňských dveří. Napadá vás, co by to mohlo být?

Sdílejte článek

Přečtěte si také