návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

FOTO: Muž umřel poté, co ho kousnul pavouk a on byl příliš drsný na to, aby zašel k lékaři

Kam až může vést přílišné drsňáctví?
Vydáno: 02.01.2020
Kousnutí pavoukem 1
Autor: istock.com Kousnutí pavoukem 1

Hele, na rovinu, my to chápeme. Jako chlapi prostě máme tendenci občas dělat, že se nás věci tolik nedotýkají, že ta bolest, kterou cítíme, není tak velká, nebo že naše zdravotní problémy nejsou natolik vážné, abychom s nimi chodili k lékaři. Tahle macho filosofie ale musí mít nějaké hranice, a když vás v Brazílii kousne pavouk, pravděpodobně byste k lékaři měli zajít, ať už vám to přijde zbytečné, nebo ne.

Bohužel 48letý Luciano Marchioro tohle ignoroval a raději se po kousnutí pavoukem rozhodl problém přehlížet. Byl totiž příliš velký chlapák na to, aby se snížil k návštěvě doktora. A píšeme „byl“, protože na kousnutí nakonec zemřel. Tři dny po kousnutí se jed začal projevovat, nejprve v nohách, následně přešel do ledvin a postupně vyřadil i celý zbytek těla. Během těch tří dní se totiž jed dostal do krevního oběhu a nakazil tak vše, co mohl.

Zdroj s fotkami

Článek je zařazen v: Macho , pavouk , Brazílie , jed

reklama