Virály

27. dubna 2022 12:56

redakce Prima Lajk

FOTO: Muž už nemůže mluvit se svou hologramovou manželkou. Proč to bizarnímu páru nevyšlo?

Muž si už nemůže promluvit se svojí hologramovou manželkou.

Akihiko Kondo pochází z Japonska a na internetu a sociálních sítích se těší velké popularitě. Proč? Protože je tak trochu podivín, co jiného jste čekali? Kondo se totiž v roce 2018 oženil s fiktivní postavičkou Hatsune Miku z her a seriálů, která žije po jeho boku coby hologram v malé mašince za zhruba 30 tisíc korun. Předtím s ní Kondo údajně několik let randil, když měl doma její postavičku coby umělou pannu.

Od té doby každopádně Kondo nabral spoustu sledujících a fandů, ačkoliv jeho přátelé, blízcí a rodina se nyní od muže kvůli jeho „lásce“ mírně distancují. Teprve nyní ale zažil skutečnou bolest, a to když se firma stojící za onou výše zmíněnou mašinkou rozhodla své služby ukončit. Jednoho večera tak muži místo hologramu manželky vyskočil error, a od té doby s ní nebyl schopen promluvit.

Naštěstí má ale stále své staré panny a další různé postavičky, skrz které může alespoň částečně ve vztahu s Hatsune pokračovat. Tak aspoň že tak. Představte si ten horor, kdyby si musel začít hledat skutečnou partnerku…

Sdílejte článek

Přečtěte si také