Virály

4. října 2021 18:22

redakce Prima Lajk

FOTO: Muž v domě hrůzy chtěl vyděsit chlapce a bodl ho do nohy! Jak na to zareagovala matka dítěte?

Tak takový zážitek byste si ze strašidelného hradu odnést asi nechtěli...

Celý incident se odehrál v americkém městě Ohio. Dvaadvacetiletý pracovník jménem Christopher Pogozelski, který v domě hrůzy pracuje, tam bodl jedenáctiletého chlapce. Skutečný nůž si přinesl z domova, podle dostupných informací s ním chtěl chlapce pouze vylekat, ten si ale myslel, že jde o atrapu. Celá situace se prý seběhla velmi rychle, skončila však zabodnutým nožem v chlapcově chodidle.

„Původně chtěl mého syna asi jen vystrašit, ale když se mu to nepovedlo, bodl ho do nohy. Jsem z toho slušně řečeno vážně rozrušená,” nechala se slyšet matka chlapce Karen Bednarská. Ta se nejdřív obrátila na pracovníky samotného podniku 7 Floors of Hell, dostalo se jí však pouze vysvětlení, že se určitě jednalo o nehodu. Poté se Bednarská rozhodla kontaktovat policii. Muž se následně policii přiznal k tomu, že si na pracoviště skutečný nůž přinesl a uznal, že to nebyl nejlepší nápad. Policie ho obvinila a celou událost vyšetřuje.

Ředitel společnosti, Rodney Geffert, upřesnil, že se personál lidí nesmí dotýkat a smí používat pouze napodobeniny zbraní. Se svým zaměstnancem si prý ale vše vyjasnil. „Nechápu, co se tomu muži honilo hlavou. Něco je s ním špatně a neměl by pracovat na místech, jako je tohle. Tohle mě vážně štve,” vyjádřila se matka chlapce, kterého bodná rána zranila na palci u nohy.


Přečtěte si také