Virály

13. června 2021 18:57

redakce Prima Lajk

FOTO: Muže prohlásili za mrtvého. Pár dní po pohřbu ho našli živého! Jak se to stalo?

Smrt? Ne pro tohohle pána.

Lze vstát z mrtvých? Podle Bible ano. Podle vědy v zásadě taky – ostatně v historii už se objevilo pár případů, kdy byli lidé prohlášeni za klinicky mrtvé, jenom aby se po pár minutách vrátili zázračně k životu. Ještě nikdy se ale nestalo, aby člověk umřel, měl pohřeb, a pak se znovu někde zjevil. Tedy až doteď.

Povedlo se to staršímu Rusovi, jehož rodina objevila živého jen pár dní poté, co mu uspořádala pohřeb. Grigory Vasilyev (79) byl umístěn do nemocnice kvůli zhoršujícímu se zdravotnímu stavu. Jenže údajně ani personál nemocnice muži nakonec nebyl schopen pomoc a on tak po pár dnech zemřel. Když však rodina ověřovala jeho identitu, tělo pacienta jim jejich rodinného příslušníka příliš nepřipomínalo. Doktoři je ale ujistili, že tělo se po smrti změní, a tak se věc uzavřela.

Pár dní po pohřbu ale nemocnice rodinu znovu kontaktovala s tím, že je Grigory Vasilyev připravený opustit lůžko. Což byl pro všechny docela šok, protože jej mělo už nějaký ten čas za mrtvého. Ukázalo se, že došlo k ošklivé záměně identit, a pohřbený člověk byl někým úplně cizím. Nakonec tedy happyend, jelikož se Grigory zotavil, na druhou stranu, dnes už člověk nemůže věřit ani doktorům…

Sdílejte článek
Štítky nemocnice smrt rodina Rusko identita

Přečtěte si také