návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

FOTO: Nevěsta si stěžovala na svého muže poté, co jí na svatební prsten nechal vyrýt obří sprosťárnu! Co tam napsal?

Když to při svatbě přeženete s humorem.
Vydáno: 14.09.2019
Vzkaz na prstenu 1
Autor: istock.com Vzkaz na prstenu 1

Pokud máte denně na Facebooku Partičky a Lajku málo srandy, pak bychom vám doporučili stránku „That's it, I'm ring shaming“, kde si nevěsty společně sdílí fotky prstýnků a dalších darů ze svateb a od svých milých, kterým se následně posmívají. Ať už protože jejich muži nemají vkus, nebo protože naopak mají až příliš odvážný smysl pro humor.

To je i případ posledního příspěvku, který sdílela jedna z nových členek skupiny. Ta napsala, že se nechce ani tolik posmívat svému prstýnku, jako spíš svému manželovi. Co provedl? Nechal jí totiž na její svatební prsten vyrýt poměrně odvážnou větu.

Svatební prsten se vzkazem 1
Autor: facebook.com Svatební prsten se vzkazem 1


„Ano, Jen, stále chci, abys mi kouřila.“ Jak už vám asi došlo, tohle není zrovna něco, co byste chtěli nosit na ruce až do smrti. Reakce ostatních se pak různili. Většina se smála, někteří to ale brali dost vážně a navrhli nevěstě, aby požádala o rozvod. Nebo aspoň nový prsten. My jsme si celkem jistí, že měl manžel v zásobě ještě jeden opravdový prstýnek, a tohle byl jen vtip. Teda alespoň doufáme.

Článek je zařazen v: nevěsta , prsten , vzkaz , ženich , orální sex , svatba

reklama