Virály

17. listopadu 2018 15:43

redakce Prima Lajk

FOTO: Nevinný muž měl být za zmlácení přítelkyně odsouzen na doživotí. Zachránilo ho toto selfíčko

Jednoho dne zaklepala Christopherovi (21) na dveře policie. Nechápal, co se to děje. Chtěli ho zatknout za vloupání a údajně se měl pokusit i o další zločiny. Za ty by mohl jít doživotně za mříže.

Christophera odvezli policisté z jeho dřevařského domku v Texasu a vsadili ho do vazby. Ten ani pořádně nevěděl, z čeho byl obviněn. Když se zeptal, odbyli ho slovy: „Nedělej, jako bys nevěděl.“ Pak ho informovali, že mají povolení k jeho zatčení. Následně strávil celý den ve vězení a byl propuštěn až poté, co jeho rodiče zaplatili třímilionovou kauci, na což si vzali půjčku.

Nakonec se vše vyjasnilo. Jeho expřítelkyně ze střední školy ho nařkla z vloupání do jejího domu. Řekla, že ji srazil k zemi, mlátil do obličeje a přes hruď jí vyřezal písmeno X nožíkem. To se mělo stát 20. září.

Jenže Christopher nebyl zdaleka nikde poblíž. Zachránilo ho selfie, které si udělal v den činu. Byl zrovna u své matky, což bylo 104 kilometrů od místa, kde mělo k útoku dojít. Na fotce je spolu se svou rodinou. Selfie udělal večer v 19.02 hodin a k útoku mělo dojít v 19.20. Selfíčko mu tak doslova zachránilo život.

Jeho bývalá přítelkyně později přiznala, že si to vymyslela, protože byla před lety s Christopherem ve vážném vztahu. Tak to je síla!


Přečtěte si také