Virály

3. února 2020 15:58

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Nezadaný třicátník se nemohl seznámit, tak si dal inzerát na billboard. Jaký úspěch s tím měl?

Najít lásku nikdy nebylo těžší. I když máme kolem sebe nepřeberné množství seznamek, tak jsou si lidé čím dál víc vzdáleni – ale ruku na srdce, pro muže to bylo vždy těžší než pro dámy, které mají za chvilku schránku plnou.

A protože může být pro řadu mužů skoro nemožné seznámit se, šel na to tenhle mladý muž z Anglie od lesa. Šel tak trochu do extrému a rozhodl se koupit si billboard o velikosti 6 x 3 metry vedle rušné ulice v nedalekém Manchesteru. Na plakátu inzeroval vlastně sám sebe. Leží na něm on sám na červeném pozadí s textem, který říká: „Randěte s Markem. Tohle může být znak, že na to čekáte.“ A dál je tam pak odkaz na jeho webové stránky. Sice to vypadá trochu jako reklama na gigola, ale každopádně tím třicetiletý Mark upoutal pozornost.

O sobě pak muž říká, že je hezký a skromný, pracuje v marketingu a ví, jak zanechat dobrý dojem. Nicméně měl prý smůlu v lásce a je unavený tím, že se baví jen se svými přáteli. A jak jeho experiment či spíše nezvyklý pokus o seznámení dopadl? Bohužel polovina odpovědí, které dostal, jsou muži. Ale většina mu pořád velmi lichotí. Zatím mu to tedy nevyšlo, ale i když je nákup prostoru na billboardech drahý, plánuje v tom pokračovat. Určitě mu to přinese spoustu nového zájmu, těžko ale říct, jestli nakonec i novou přítelkyni.

Sdílejte článek

Přečtěte si také