návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Norská policie zatkla Nočního krále ze Hry o trůny! Co odporného provedl?

Policie zadržela Nočního krále za drsný zločin.
Vydáno: 16.04.2019
Noční král byl zatčen! 3
Autor: facebook.com Noční král byl zatčen! 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ehm, pokud vám to ještě stále nedošlo, seriálový fenomén Hra o trůny je zpátky. Premiéru první epizody sledovalo nějakých 17,4 milionu lidí – a to nepočítáme další miliony, kteří díl zpirátili. Při takových počtech není divu, že se na celosvětovém hitu chce svézt kdekdo.

Noční král byl zatčen! 1
Autor: facebook.com Noční král byl zatčen! 1


Asi nejzábavněji to ale čerstvě provedla policie v Norsku, která na svoji facebookovou zeď napsala, že zadržela nebezpečné individuum ze severních regionů, které se podílelo na týrání zvířat a ničení majetku (existují zprávy, že zničil jistou zeď), taky prý vyhrožoval, že zničí další pozemky. Jejich noční hlídka tak prý individuum zadržela, aby zabránila v dalších škodách. Nakonec poděkovali Pánu světla, díky kterému teď může celý Westeros v klidu spát. Mno, kreativita jim rozhodně nechybí. Jen toho času možná mají až příliš.

Noční král byl zatčen! 2
Autor: facebook.com Noční král byl zatčen! 2
Článek je zařazen v: Norsko , policie , Noční král , Hra o trůny , seriál , zeď