Kanibalka z filmu Raw (2016)
Autor: Focus World Kanibalka z filmu Raw (2016)

FOTO: Oběť popsala děsivé napadení kanibalkou. Šílená útočnice předstírala, že je vlk!

rd. Publikováno: 14.10.2022
Oběť hororového útoku popsala svoji útočnici.

reklama

Varování na úvod, následující popis událostí je poměrně dost drsný, nedoporučujeme ho tak číst slabším povahám nebo lidem s živou fantazií. Oběť kanibalistického útoku totiž popsala, jak jí život problesknul před očima v momentě, kdy jí rázem z ničeho nic napadla v posteli žena, kterou si k sobě pozvala domů na přátelské povídání.

K incidentu došlo 16. září 2019, když oběť ve svém domě přivítala jistou Allison Thompson Weaver. Měl to být klidný večer, záhy však věci nabraly zlověstný spád. Když Weaver dorazila, byla okamžitě velmi přátelská. Oběť objala, a pak jí dala dokonce i polibek otevřenou pusou. To vedlo k dalším věcem, takže spolu dámy skončily v posteli. Místo milostného dovádění však měla Weaver s obětí zcela jiné úmysly.

 

„Mám stále vzpomínky na ten útok. Jako kousky z hororového filmu. Nejprve jsem se probudila ve své vlastní posteli, kde se přede mnou plazila v jakési zvířecí poloze. Byla nahá a připravená se na mě vrhnout. Vybavuju si její škrcení, šílený výraz v její tváři, následně jsem asi upadla do bezvědomí. Probrala mě až extrémní bolest, kterou jsem cítila, když mě znásilňovala, a přitom ze mě ukusovala kusy masa. Trhala mě od hlavy až k patě," uvedla oběť u soudu.

Ta se prý dodnes vyrovnává s doživotními následky celého útoku. Má poničený nervový systém, zdeformované pohlavní ústrojí, desítky jizev po škrábancích a kousnutích, zničenou tvář, a především obří trauma.

Soud tak nakonec odsoudil Weaver na 10-15 let do vězení, musí se také zaregistrovat jako sexuální násilník. Žena se za své chování omluvila rodině poškozené i své vlastní, a kdyby to šlo, prý by všechno vzala zpět. Jak je ale patrné, celou dobu byla při smyslech a lékaři u ní nezjistili žádnou závažnější psychickou poruchu. Časem tak bude propuštěna na svobodu, kde se mnozí domnívají, že by mohla být stále nebezpečím pro ostatní.

Nejkrásnější žena světa podle vědců 1

FOTO: Tato herečka byla zvolena nejkrásnější ženou na světě. Podle čeho vědci vybírali?

reklama