Virály

31. ledna 2023 17:00

redakce Prima Lajk

FOTO: OnlyFans zabanovalo sexy učitelku ze školky. Neuvěříte, kde natáčela videa

Učitelka ze školky chtěla vydělávat na OnlyFans. S tím je ale konec.

Touhle dobou už by fakt mohlo být všem nadějným kráskám z OnlyFans jasné, že pakliže pracují ve školství, není úplně dobrý nápad svoji volnočasovou aktivitu zveřejňovat. Ještě mnohem horší nápad je ale jít do svého zaměstnání a snažit se natáčet a tvořit obsah na OF přímo tam!

Jenže právě to se nyní znova stalo, tentokrát jisté Brenně Percy z amerického Massachusetts. Percy, známá pod přezdívkou Hairyboo, není učitelkou na vysoké či střední škole, dokonce ani na základce. Místo toho se starala o děti ve školce, kde se jednoho dne rozhodla na toaletách začít svlékat a fotit. Ano, bizár.

Bohužel pro ni ale fotky z práce byly objeveny jejími kolegy, a jakmile se o všem dozvěděl její zaměstnavatel a ředitel školy, jednoduše učitelku vyrazil. Co víc, samotná platforma ji později udělila ban, takže nyní přišla jak o hlavní zdroj příjmů, tak ten vedlejší. Bude to stačit na to, aby se proslavila a dostala jiné nabídky? Možná. Za tu ostudu a zničenou reputaci ale něco takového stát jistě nemohlo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také